PROGRAMY STAŻOWE I ABSOLWENCKIE W KANADZIE

Nasi ludzie są kluczem do sukcesu w TJX, koncentrujemy się zatem na rozwoju talentów, również stażystów i absolwentów. Nasze stanowiska przeznaczone dla stażystów i absolwentów stanowią trampolinę dla kariery i pomagają osiągnąć sukces w TJX.

Program dla studentów

Nasz program współpracy i stażów w TJX Canada ma na celu wzbogacanie rozwoju studentów poza codziennymi obowiązkami w pracy. Zapewniamy naszym przyszłym potencjalnym liderom możliwości w zakresie budowy świadomości biznesowej i rozwoju osobistego w przyjemnym środowisku pracy.

W trakcie swojej pracy studenci mają również okazję do organizowania i uczestniczenia we wspólnocie studenckiej oraz pełnienia roli liderów przez angażowanie się w różne akcje charytatywne i inicjatywy ekologiczne.

Kiedy można złożyć podanie?

Styczeń-luty w przypadku pracy w semestrze wiosennym (maj-sierpień)

Maj-czerwiec w przypadku pracy w semestrze jesiennym (wrzesień-grudzień)

Wrzesień-październik w przypadku pracy w semestrze zimowym (styczeń-kwiecień)

Możliwości dla absolwentów

W TJX oferujemy liczne możliwości dla nowych absolwentów w różnych działach. Wierzymy, że nowy talent wnosi świeże spojrzenie do naszej organizacji! Nasz dział planowania oferuje specjalistyczne szkolenia dla osób zainteresowanych karierą w planowaniu i zaopatrzeniu w naszej organizacji zwanej PASE – Planning and Allocation School of Excellence.

 
Ładowanie...

Przeglądaj oferty pracy z tej kategorii

Zapisz kategorię jako kanał RSS